Марківська селищна військова адміністрація

Вшанували пам’ять визволителів

Дата: 28.10.2021 10:22

У четвер, 28 жовтня, марківчани засвідчили свою глибоку повагу й вдячність за визволення України від фашистських загарбників всім, хто долучився до цієї святої місії. Від імені Марківської громади вдячні марківчани поклали квіти до пам’ятного знака на честь воїнів-земляків, які загинули у Другій світовій війні, в центрі Марківки.

Подвиг визволителів нашої рідної землі від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад волевиявлення та героїзму, яскравий взірець для наслідування представників молодшого покоління, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуто» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя. Подвиг в ім’я майбутніх поколінь, в ім’я миру й процвітання України та її маленької перлини – Марківщини – не буде забутий нами ніколи!