З Днем автомобіліста і дорожника!

Дата: 30.10.2021 12:42

Остання неділя жовтня є святковою для всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: для водіїв, ремонтних робітників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців. А також для кожного, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства. Всі вони причетні до Дня автомобіліста і дорожника, який цього року припадає на 31 жовтня.

Своєю невтомною працею ви, шановні, робите вагомий внесок у розвиток України, нашого регіону, Марківської громади. Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю всіх, хто перебуває за кермом будь-яких транспортних засобів. Від вашої майстерності, граничної уважності й поваги до всіх учасників дорожнього руху і якості роботи автодорожників залежить своєчасне перевезень та безпека пасажирів.

Тож з нагоди свята щиро бажаю всім представникам цієї галузі  щастя,  добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії,  міцного здоров’я,  подальшої успішної та безаварійної роботи.  Нехай всі дороги ведуть вас до успіху, а кожен день, проведений за кермом, відкриває  перед вами  нові  перспективи.

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА