Техніка до осінньо-зимового періоду готова

Дата: 04.11.2021 09:17

Відповідно до доручення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Ковтуна 3 листопада поточного року комісія у складі представника Марківської селищної ради, 8 ДПРЗ, Старобільського РУ ГУ ДСНС України в Луганській області здійснила перевірку стану підготовки техніки, яка буде залучатися до ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій у разі несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2021-2022 років. Члени комісії ознайомилися зі станом техніки КП «Марківський комунальник», КП «Марківка вода» та філії «Марківський райавтодор».

Метою інспектування було визначення реального стану готовності техніки та її оснащеності до реагування на зазначені ситуації. Стан техніки в перелічених підприємствах задовільний за винятком тих технічних засобів, які саме ремонтуються. Робота в означенному напрямку триватиме й надалі.