З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 11:44

У першу неділю листопада на Марківщині, як і по всій країні, відзначається День працівника соціальної сфери. Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати іншим і з радістю ціе робить. Соціальні працівники є для своїх земляків прикладом людяності, співчуття та милосердя.

Вони щоденно піклуються про односельців, які того потребують, намагаються допомогти їм долати життєві труднощі, повірити в себе та власні можливості, знаходити вихід з найскрутнішої ситуації. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але постійно сповнена душевного тепла. За це вам шана й повага в нашій громаді.

Тож нехай ваші компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі вірно служать землякам, а ваше фахове свято принесе усвідомлення власної причетності до благородної справи – соціального захисту людини.

Від імені всієї громади Марківщини зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку. А ще – втілення в життя задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у нелегкій, але такій важливій місії. Миру, добра та взаємності від громадян, про яких ви піклуєтеся, шановні!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА