З метою розвитку соціальних послуг

Дата: 08.11.2021 09:28

У п’ятницю, 5 листопада 2021 року, в рамках проєкту #Спільно за підтримки експертів ГО «Соціальна Синергія» відбулося онлайн-засідання Робочої групи з планування і розвитку соціальних послуг в Марківській селищній раді.

Темою засідання було обговорення питання планування та бюджетування соціальних послуг, а також потенційні можливості залучення ресурсів державного бюджету для розвитку соціальних послуг в територіальній громаді.

Учасники заходу прозвітували стосовно проміжних результатів роботи за проєктом та озвучили найближчі плани щодо впровадження проєкту #Спільно у Марківській селищній раді, де безпосередньо реалізує проєкт ГО «Соціальна синергія».

Проєкт #Спільно впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) @UNICEF Ukraine та консорціумом громадських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) у 16 цільових громадах Донецької та Луганської областей. До складу консорціуму входять @Українська мережа за права дитини, Надія та житло для дітей, Партнерство кожній дитині, СОС Дитячі містечка та @ГО «Соціальна синергія».