Працюємо з молоддю

Дата: 08.11.2021 15:03

Відділ молоді та спорту, відділ економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради спільно з ГО «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ» провели першу онлайн-зустріч з активною молоддю Марківщини й причетними до реалізації молодіжної політики на місцевому рівні фахівцями. З листопада поточного року по квітень 2022-го Марківська громада бере участь в реалізації проєкту «Від слова до діла/ «Сєвєр змін 2.0».

Метою проєкту є покращення потенціалу активної молоді Луганської області через навчання інструментам змін у громаді та реалізацію їх на практиці. В його рамках передбачається розроблення карти активності молоді – опис та планування реалізації, навчання користуванню інструментами моніторингу потреб молоді, навчання за темами: волонтерство, проєктний менеджмент, моделі участі молоді в житті громади. Етапи реалізації проєкту систематично будуть висвітлюватися на сторінці «Facebook» громадської організації «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ». Проєкт «Від слова до діла / «Сєвєр змін 2.0» реалізується Громадською організацією «Театр змін» в партнерстві з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк» в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах», підтриманий KURVE WustrowCentre for Training and Networking in Nonviolent Action.