З Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:01

Всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби українського народу, від Марківської громади щиро вітаю з професійним святом!

Українцям є чим пишатися, а культурне різноманіття й можливості творчого потенціалу нашої Вітчизни практично невичерпні. Саме працівникам цієї сфери випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаєморозуміння у суспільстві, об'єднувати українців навколо спільних цінностей та ідеалів.

Громада вдячна вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження й розвитку джерел духовності, правди і краси, за невтомний творчий пошук. Без вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, шанс поринути в світ прекрасного й так примножуєте велич рідної Марківщини.

Бажаю кожному з вас міцного здоров'я, щастя, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної енергії. Нехай здійсняться усі ваші життєві плани й надії, а кожен день буде світлим та сонячним, дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог. Зі святом, шановні!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА