Просвітницька кампанія «Амбасадорський десант» на Марківщині

Дата: 10.11.2021 09:18

Одним з напрямків роботи відділу економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради є залучення міжнародних партнерів. Це може бути як фінансова, так і навчальна співпраця. Сьогодні для представників закладів освіти та культури Марківської громади спеціалістка відділу Надія Рудаченко організувала онлайн-тренінг «Амбасадорський десант» у партнерстві з ГО «Амбасадори миру» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Під час заходу учасників розподіляли на три паралельні онлайн-групи і залучали до навчання через практичні вправи: «Дебати як засіб розвитку соціальної активності сучасних учнів та мирного вирішення конфліктів», «Безпечне освітнє середовище, вільне від булінгу та всіх форм насильства», «Вчуся вирішувати конфлікти та будую мир навколо себе», «Права людини у молодіжній сфері під час пандемії COVID-19» , «Вчуся вирішувати конфлікти та будую мир навколо себе», «Цілі сталого розвитку».

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Підтримують Программу дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.