На засіданні виконкому

Дата: 11.11.2021 11:58

У четвер, 11 листопада, під головуванням селищного голови Ігоря Дзюби відбулося засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. На порядок денний виносилися питання про погодження відшкодування різниці між встановленим розміром тарифів на послуги із централізованого водопостачання й водовідведення; про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Марківської селищної ради; про зміну поштової адреси житлового будинку; про внесення змін до рішення виконкому «Про затвердження добових норм витрат на харчування учасників спортивних заходів різного рівня та норм витрат на нагородження переможців та призерів спортивних змагань»; про надання дозволу на збір сухих повалених дерев і гілля місцевим громадянам; про надання матеріальної допомоги на лікування, для вирішення соціально-побутових проблем постраждалої внаслідок пожежі особи, на поховання; а також про відшкодування витрат на ритуальні послуги громадянам, які не мають рідних. З усіх питань було прийнято відповідні рішення.