Про отримання грошової компенсації на придбання житла

Дата: 15.11.2021 15:21

15 листопада засідання комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа проводив селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба. В ході наради присутні ознайомилися із заявами від трьох громадян з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування про отримання грошової компенсації на придбання житла. Членами комісії були детально вивчені документи, які були надані відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 «Деякі питання забезпечення дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків. В результаті обговорення було вирішено визначити й затвердити надання грошової компенсації на придбання житла відповідним громадянам у розмірі 417 тис 477 грн кожному. Також одноголосно було надано дозвіл на відкриття спеціальних рахунків для отримання грошової компенсації на придбання житла за рахунок вищевказаної субвенції в АТ «Державний ощадний банк України» - ТВБВ № 10012/0162 філії - Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк». Отже, у визначені Постановою терміни, громадяни матимуть змогу реалізувати своє право на придбання житла. За ходом процедури та законністю її виконання протягом всього часу слідкуватимуть члени комісії й за потребою надаватимуть консультативну допомогу.