З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Дата: 16.11.2021 08:30

Сьогодні відзначають свій фаховий день зв’язківці Марківщини. Вони забезпечують телефонний зв’язок та Інтернет покриття для земляків, без чого годі й уявити сучасний телекомунікаційний світ.

З нагоди вашого свята, шановні, прийміть найщиріші слова подяки за сумлінну, наполегливу та нелегку працю. На вдячність заслуговують всі покоління зв’язківців та працівники радіо, адже серед місцевих громадян чимало таких, хто присвятив десятки років забезпеченню односельців зв’язком та інформуванню їх з приводу всього, що відбувалося в суспільному житті рідної Марківщини.

Зичу вам невичерпної життєвої енергії, натхнення, мирного неба над головою та міцного здоров’я. Нехай ваше сьогодення буде стабільним, а майбутнє – перспективним і обнадійливим.

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА