Марківська селищна військова адміністрація

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.11.2021 11:57

16 листопада заступниця селищного голови Марківської селищної ради Галина Худик провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Сьогодні на розгляд членів комісії були надані наступні питання порядку денного:

1. Про надання неповнолітній дитині та малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  2. Про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітніх дітей.
  3. Про утворення міждисциплінарної команди з метою забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Також на комісії було розглянуто питання щодо позбавлення батьківських прав громадян відносно малолітніх дітей. Всі матеріали перерахованих справ були попередньо вивчені працівниками служби у справах дітей та сектору опіки селищної ради, а члени комісії прийняли відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.