Щодо розгляд земельних питань в Марківській селищній раді

Дата: 16.11.2021 16:44

Для розгляду заяв громадян стосовно земельних відносин на території Марківської селищної ради, зібралися 16 листопада 2021 року члени постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. Засідання очолив голова вказаної комісії, депутат Марківської селищної ради Ігор Петренко. Участь у засіданні комісії, окрім депутатів, прийняли начальник відділу земельних відносин Марківської селищної ради Олена Самардакова, землевпорядники на відповідних територіях, сертифікований інженер -землевпорядник Сергій Мірошниченко.

Тож, комісійно були розглянуті питання щодо затвердження та надання дозволів на оформлення земельних ділянок в оренду та у власність громадянам, надання та затвердження технічної документації із землеустрою.

Проекти рішень, які відповідають всім вимогам земельного законодавства були рекомендовані на розгляд сесії Марківської селищної ради.