На Марківщині привітали працівників сільського господарства з професійним святом

Дата: 18.11.2021 14:14

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. І цього року в умовах карантинних обмежень урочисті заходи проходять в уже звичному для всіх онлайн - форматі. Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська асоціація громад напередодні свята влаштували Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) до Дня працівників сільського господарства - «Актуальні напрями державної підтримки агросектору». До зазначеного заходу долучилися й почесні представники аграрної галузі Марківської громади. Під час вітального слова до присутніх зверталися: Корнієнко Олександр Сергійович, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Лещенко Роман Миколайович, Міністр аграрної політики та продовольства України; Заблоцький Мар'ян Богданович, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики; Безгін Віталій Юрійович, Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Кучма Володимир Володимирович, Голова Всеукраїнської асоціації громад; Кубах Сергій Миколайович, Керівник напряму земельної реформи Програми USAID «АГРО»; Август Станіслав Максимович, Виконавчий директор Всеукраїнського Об’єднання Старост; Геращенко Антон Юрійович, Радник Міністра внутрішніх справ України.

В основній частині форуму були окреслені питання щодо актуальних напрямків державної підтримки в аграрній галузі. Від робочих моментів учасники заходу перейшли до урочистостей - привітаннь та церемонії нагородження.
Напередодні Дня працівників сільського господарства, голова Марківської територіальної громади Ігор Дзюба разом із начальником відділу агропромислового розвитку Марківської селищної ради Іриною Григоренко, привітали трудові колективи аграріїв Марківщини.
«День працівника сільського господарства - це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ; свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Марківщина славиться добрими, талановитими й працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Відзначення цього свята – це визнання державою звитяжної праці працівників сільського господарства на благо України!» - наголосив очільник громади Ігор Дзюба.
Запашні короваї, як символ та результат щоденної клопіткої праці отримали представники агроформувань, які успішно розвивають аграрну галузь в Марківській громаді. Щирі слова подяки зичив цього дня Ігор Анатолійович та побажав усім міцного здоров’я, миру та Божого благословення.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі виробничі показники та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства відзнаки отримали:
директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія Плюс» БОНДАР Олександр;
тракторист-машиніст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Марківське» КОВАЛЬ Сергій;
тракторист-машиніст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Марківське» КОВАЛЬ Олександр;
голова селянського фермерського господарства «Мрія» КОНОТОПСЬКИЙ Олександр;
інженер з експлуатації машинно-тракторного парку виробничого підрозділу «Лобасово» ПрАТ «Агротон» КОРОТУН Олексій;
директорка ПрАТ «Бондарівське» НЕСКОРОМНА Лілія;
головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю «Мирне Плюс» ОНОПРІЄНКО Євген;
агроном виробничого підрозділу «Лісна Поляна» ПрАТ «Агротон» ЯЛЕЦЬКИЙ Олександр.
Дякуємо Вам, шановні працівники сільського господарства, за Вашу сумлінну та багаторічну працю і бажаємо міцного здоров’я, нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!
Хай обходять Вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!