З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2021 14:45

З давніх-давен Марківщина славиться добрими, талановитими й працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю-матінку. Відзначення цього свята – це визнання державою звитяжної праці аграріїв на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну роботі на землі, свято шанують запашну хлібну паляницю. Ви саме ті, хто обрав для себе професію в аграрній сфері і є міцним осередком тудової когорти, яка забезпечує спільноту найнеобхіднішим для життя.

Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, вкотре утверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир та спокій.

З почуттям глибокої шани й поваги щиро дякую працівникам сільського господарства  – і тим, хто перебуває в трудовому строю сьогодні, й ветеранам галузі – за їхні натруджені руки та безмежну любов і повагу до землі-годувальниці. Нехай не переводиться селянський рід на марківській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми й сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної Марківщини та задля збільшення добробуту всього українського народу. Природні стихії нехай оминають хлібні ниви, а трудові родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА