З Днем Гідності та Свободи, шановні марківчани!

Дата: 21.11.2021 10:00

Листопад в нашій країні давно є особливим місяцем. Саме в кінці осені ми відзначаємо День Гідності та Свободи – одне з найважливіших свят сучасної України. Ця дата має дві головні мети: нагадати українцям про важливість свободи, демократії і реалізації власного вибору й віддати шану тим, хто загинув у боротьбі за свободу й справедливість для свого народу. У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

Шановні жителі Марківської громади! Вітаю вас з цим величним святом і бажаю міцного здоров'я, наснаги, добробуту та мирного неба над нашою любою Марківщиною, над рідною українською державою. Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!
З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА