На засіданні виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 25.11.2021 11:50

25 листопада 2021 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради, яке очолив селищний голова Ігор Дзюба. Сьогодні на порядку денному розглянули наступні питання:
1. Про надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
2. Про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітніх та малолітніх дітей.
3. Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Доповідав начальник служби у справах дітей Марківської селищної ради Володимир Олексієнко.
Про зміну поштової адреси житлового будинку та про присвоєння поштової адреси будівлям газорозподільних станцій присутніх повідомив головний спеціаліст відділу ЖКГ, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Олексій Міхальцов.
Про надання дозволу на збір сухих повалених дерев та гілля з них перелік заявників з вказаним місцем збору озвучив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Віталій Семенченко.
У різному, очільник громади рекомендував старостам звернути увагу на громадян, які зловживають оковитою та нехтують правилами безпеки під час опалення своїх помешкань, що врешті призводить до трагічних наслідків.