В Марківській громаді відбулось засідання адміністративної комісії

Дата: 26.11.2021 09:57

Сьогодні, 26 листопада, чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Марківської селищної ради провів заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Юрій Ковтун. Участь у роботі комісії взяли начальник юридичного відділу Ігор Лигута та старости відповідних старостинських округів Марківської громади.

На порядку денному розглянуто питання про вчинення адміністративних правопорушень, які згідно адмінпротоколів вчинили певні жителі Марківщини. Членами комісії були прийняті відповідні рішення стосовно правопорушень, а саме: відповідно до ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) передбачено штраф у розмірі 850 грн; відповідно до ч.1ст.182 КУпАП (за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) – цього разу попередження.  Старостам сіл було рекомендовано попередити жителів громади про необхідність усунення виявлених порушень та недопущення їх в майбутньому.