Держпідтримка 2021: Нараховано спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї

Дата: 26.11.2021 11:43

Фото без описуДо 1 жовтня виконавчі органи сільської, селищної, міської ради здійснювали прийом документів від фізичних та юридичних осіб для нарахування дотації за наявні бджолосім’ї.

Як результат по Україні, таку дотацію в обсязі 240 млн. гривень  спрямовано 39 754 отримувачам, з них 39 599 фізичним особам за наявні 2 176,9 тис. бджолосімей та 155 суб’єктам господарювання за 18,6 тис. бджолосімей.

По Луганській області документи на отримання дотації подали 1742 чоловік за наявні 100 655 бджолосімей, до сплати в межах обсягу відкритих асигнувань до Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації спрямовано 11 003 217 грн.

104 марківчанина за наявні 5330 бджолосім’ї  отримали 582 676 грн

Нагадаємо, що бюджетні кошти, які спрямовуються на державну підтримку розвитку тваринництва, в тому числі спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».