З фаховим днем!

Дата: 01.12.2021 08:40

Шановні працівники прокуратури, прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, яке в Україні відзначають 1 грудня.

З цієї нагоди від імені Марківської громади адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності й справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо громади та в ім’я закону.

Бажаю всім співробітникам і ветеранам органів прокуратури міцного здоров’я, мирного неба, принциповості, наполегливості, стабільності вам і вашим родинам та успіхів у роботі. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з представниками практично всіх сфер життєдіяльності. А це вимагає від вас професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності. Хай ваша віддана праця в ім’я захисту прав і свобод громадян та інтересів держави винагороджується повагою колег і підтримкою суспільства.

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА