Людям з інвалідністю – гідні права та можливості

Дата: 01.12.2021 16:17

Захід під такою назвою, приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю, відбувся в Марківській селищній раді 1 грудня. В ньому взяли участь директор Марківського районного центру зайнятості Олександр Піляшенко, заступниця селищного голови Галина Худик, заступниця начальника відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради Ольга Петренко, в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг населенню» Світлана Кучерова, головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області Олена Сич, завідуюча поліклінічним відділенням Марківської багатопрофільної лікарні Тетяна Кох. До заходу також долучився заступник голови ГО «Марківська районна організація ветеранів України ім. А.І. Єременка» Юрій Радченко.

Учасники засідання «Круглого столу» розглядали питання зайнятості та соціального захистуосіб зазначеної категорії, різнопланової державної допомоги їм. Крім того, обговорили спільні дії щодо надання соціальної допомоги особам з інвалідністю та переглянули тематичні відеоролики.