Позбавлення матері батьківських прав

Дата: 03.12.2021 08:27

Фото без опису«Суд завжди залишає дітей матері після розлучення, це несправедливо!» Так кажуть деякі чоловіки, опираючись на власний негативний досвід. Але це не є правдою. До Міловського місцевого центру звернувся чоловік з проханням допомогти йому позбавити батьківських прав його колишню дружину на двох неповнолітніх дітей. Він розповів, що вони з дружиною перестали бути сім’єю ще три роки тому, коли жінка пішла з родини та знайшла собі іншого чоловіка. На час звернення її місцезнаходження було невідоме.
Батько поодинці виховував дітей, забезпечував їх та дбав про їх здоров’я. Матір, навпаки, дітей не відвідувала, та й взагалі не цікавилася їх життям, а про матеріальну допомогу годі й казати – нічого не було.

Тому, коли він звернувся до комісії з питань захисту прав дитини Станично-Луганської РДА щодо позбавлення батьківських прав своєї колишньої дружини, то отримав висновок з погодженням.

Представляти інтереси клієнта в суді Міловський місцевий центр призначив досвідченого адвоката Ігора Бірюкова, що співпрацює з системою надання безоплатної вторинної правової допомоги вже багато років.

Разом із позовом адвокат надав до суду інші необхідні документи: акт обстеження матеріально-побутових умов проживання батька з дітьми; довідку з мед. закладу, в якій зазначалось, що під час відвідування лікарні з дитиною бував тільки батько; характеристику на мати зі свідоцтвом щодо її неочікуваних та тривалих зникнень; висновок комісії з питань захисту справ дитини.

Дослідивши матеріали справи, Троїцький районний суд не вагався та виніс рішення, якого просив адвокат.

Якщо Ви вважаєте свої права порушеними, звертайтесь за правовою допомогою на «гарячу лінію» системи правової допомоги – 0 800 213 103, або у Міловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за телефонами:

— у Біловодському бюро: (06466) 9-12-78,

— у Станично-Луганському бюро: (06472) 2-14-54

— у Міловському МЦ: (06465) 2-29-49, 099 640 9368 та 098 446 2691.

Це безоплатно, оперативно та професійно.

Всі послуги наших юристів є безкоштовними, їх оплачує держава.