З Днем збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 08:54

Незважаючи на досить коротку офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть. А її бойові традиції формувалися у перемогах ще з часів Київської Русі. Й сьогодні солдати та офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх пращурів. До цієї славної когорти належить чимало представників Марківщини – як з числа колишніх військовослужбовців, так і нинішніх строковиків та контрактників. Вони гідно несуть службу в лавах Збройних сил України, подаючи приклад мужності й патріотизму юним поколінням. Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти країну для сучасників і доручили вам продовжувати цю відповідальну справу. Від імені Марківської громади щиро вітаю військовослужбовців всіх поколінь з фаховим святом. Нехай ваша воля буде незламною, здоров’я – незрадливим, родинні тили – надійними. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння українській державі й народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим сім’ям, дорогі воїни та ветерани-військовослужбовці. Зі святом!