Урочистості до Дня Збройних Сил України в Марківській громаді

Дата: 06.12.2021 11:55

Наш український древній рід

Такі державні заложив основи,

Що скільки буде існувати світ

Нас не здолають у житті ніколи! День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в час збройної зовнішньої агресії. Це свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але гідну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність.

Сьогодні, 6 грудня, у Марківській громаді відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України – присвячені тим, хто захищає та боронить Батьківщину від ворогів, свято хоробрих військовослужбовців.

Цього святкового дня мужніх захисників Вітчизни привітали селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, начальник першого відділу Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Шемякін.

Винуватцям свята безмежно дякували за патріотизм, бездоганне виконання службових обов’язків, бажали витримки й наснаги, сил у нелегкій боротьбі, козацького здоров’я та радості, легкої служби.

В ході урочистостей за сумлінне виконання військового обов’язку та виявлені мужність й професіоналізм військовослужбовці були відзначені почесними грамотами, відзнаками та цінними подарунками.

Прекрасні номери присутнім дарували творчі колективи, солісти клубних закладів, школи естетичного виховання, центру дитячої творчості Марківської громади.

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. На військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Дякуємо нашим вірним захисникам за їх мужність та незламну вірність своїй державі. Ми пишаємось нашими захисниками, справжніми героями, кращими синами та доньками українського народу. Хай береже вас Господь!

По завершенню урочистостей пам'ять загиблих земляків в АТО вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку захисникам України.