Засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 06.12.2021 14:02

6 грудня 2021 року на засіданні виконавчого комітету Марківської селищної ради, яке очолив селищний голова Ігор Дзюба було розглянуто низку важливих питань у різних сферах життєдіяльності громади.

Про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітніх та малолітніх дітей; Про надання повної цивільної дієздатності доповідав начальник служби у справах дітей Марківської селищної ради Володимир Олексієнко.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун ознайомив присутніх з наступними питанням порядку денного: Про погодження відшкодування різниці між встановленим розміром тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та економічно обґрунтованими фактичними витратами на їх виробництво; Про затвердження проєктно-кошторисної документації по РП «Капітальний ремонт приміщення КДНЗ (ясла-садок)№1, «Теремок», Марківської селищної ради за адресою: смт Марківка вул. Комунальна, буд. 2 Марківського району Луганської області. Коригування.»; Про визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Марківської селищної ради.

Про затвердження та введення в дію інструкцій з охорони праці поінформувала спеціалістка 2-ї категорії з питань охорони праці відділу агропромислового розвитку Анастасія Алєксєєва. Щодо створення житлового фонду соціального призначення доповідав начальник юридичного відділу Ігор Лигута. Про решту питань стосовно надання дозволу на збір сухих повалених дерев та гілля з них доповідав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Віталій Семенченко.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 27 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.