З початку року податкові органи Луганщини взяли на облік понад 3200 платників податків

Дата: 06.12.2021 15:48

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що станом на 1 грудня 2021 року на податковому обліку в регіоні перебуває 109 тис 990 платників.

Із них 40 тис 971 юридична особа та 69 тис 019 - фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Людмила Хворостян зазначила, що протягом січня – листопада 2021 року взято на облік 3 тис 208 платників податків. Серед них 445 юридичних осіб та 2 тис 763 фізичні особи-підприємці.

За її словами, кількість фізичних осіб Луганської області, які зареєстровані в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та окремому реєстрі ДРФО станом на 01.11.2021 складає 2 млн187 тис 618. Протягом січня – листопада поточного року в ньому зареєстровано 8 тис 389 фізичних осіб, у тому числі 368 іноземних громадян.

Головне управління ДПС у Луганській області