Триває підготовка до засідання сесії Марківської селищної ради.

Дата: 06.12.2021 16:59

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Марківської селищної ради, яке провела голова комісії, заступнниця селищного голови Галина Худик, було розглянуто сім питань, а саме:

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту незахищених верств населення Марківської селищної ради на 2021 рік.
  2. Про затвердження Програми соціального захисту незахищених верств населення Марківської селищної ради на 2022 рік.

Доповідав: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Марківської селищної ради Віталій Семенченко.

1. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників АТО/ООС та їх сімей, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на 2022-2024 роки.
  2. Про затвердження комплексної програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період 2021-2023 років.

Доповідала: заступниця начальника відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради Ольга Петренко

5. Про внесення змін до цільової Програми «Розвиток освіти Марківської селищної ради» на 2021 рік.

Доповідав: начальник відділу освіти Марківської селищної ради                                     Анатолій Бородавка.

1. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Марківській селищній раді на 2020-2022 роки.
  2. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів на 2021 рік Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Луганської області.

Доповідала: в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова.

Після детального ознайомлення членами комісії було прийнято рішення рекомендувати на розгляд сесії всі питання запрпонованого порядку денного.