З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:00

Становлення нашої країни як незалежної держави тісно пов'язане з розвитком місцевих ініціатив, зростанням ролі громади у суспільстві та відповідальності кожного її члена за добробут свого рідного краю.

Тому День місцевого самоврядування є спільним святом не лише для нинішніх працівників та ветеранів органів місцевої влади, депутатів, а й всіх громадян, виборців, кому не байдужа доля малої батьківщини. Наша Марківська громада молода, але вельми перспективна й амбітна. Вона ставить перед собою сміливі цілі щодо осучаснення території, її розвитку та процвітання і крок за кроком досягає їх, долаючи численні труднощі на своєму шляху.

З нагоди свята висловлюю вдячність кожному представнику цієї сфери за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця всім міцного здоров’я, безмежного щастя, нових здобутків на професійній стежині, родинного затишку та здійснення життєвих задумів і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам сил та наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної громади, підтримання вікових традицій, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі. Пам'ятаймо, що нашими спільними зусиллями твориться неповторний образ маленької перлини Луганщини – нашої Марківщини, примножується героїчна історія та закладається успішне майбутнє. Тож нехай все вдається, адже наша громада того варта. Зі святом!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА