Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 12:01

День місцевого самоврядування запроваджений в Україні з 2000-го року. Дата 7 грудня обрана не випадково, адже ще в 1990-му році, коли Україна перебувала в складі Радянського союзу, саме цього дня був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який згодом неодноразово змінювався і доповнювався. Тож саме в цей день, 7 грудня 2021 року, в Марківській громаді відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята. З традиційним відзначенням за багаторічну службу в органах місцевого самоврядування та святковим концертом для винуватців урочистостей.  Колег зі святом від щирого серця привітав селищний голова Ігор Дзюба і побажав їм професійних здобутків, людської поваги й втілення в життя найсміливіших планів і мрій.

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування,  високий професіоналізм,  активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Марківщини та з нагоди фахового дня було відзначено грамотами Марківської селищної ради ветеранів цієї сфери – Михайла Пилиповича Бондаря, Сергія Івановича Калюжного, Володимира Арсеновича Сироватка, Володимира Микитовича Козлова, Івана Івановича Колеснікова, Антоніну Василівну Козачок, Раїсу Федорівну Лигус, Тетяну Анатоліївну Воронько та Миколу Васильовича Скалауха.

Відзнаками Марківської селищної ради нагородили всі старостинські округи. Ігор Анатолійович від імені громади висловив подяку за вірне служіння справі, за розбудову рідної Марківщини та за гідне наслідування прикладу тих, хто стояв біля витоків самоврядної служби. Святковий настрій винуватцям урочистостей від душі подарували митці та аматори сцени.