«ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»

Дата: 08.12.2021 11:20

Фото без опису«Інститут охорони ґрунтів України» знову оголошує конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day). У 2020 році участь у конкурсі прийняло понад 6 тисяч юних дослідників, які отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України.

До участі у конкурсі запрошуються учні навчальних закладів України, віком до 18 років.

Конкурс проводиться у таких вікових групах:

7 – 10 років;

11 – 14 років;

15 – 18 років.

та номінаціях:

Графіка

Ґрунтове життя

Деградація

Креативний підхід

Плакат

Малюнки (винятково індивідуальні творчі роботи) можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).

Учасник конкурсу надсилає ВІДСКАНОВАНУ РОБОТУ У ФОРМАТІ JPEG, разом із заявкою у форматі word на електронну адресу konkurs.grunt@gmail.com (обов’язково зазначити тему – «Конкурс малюнків»).

Прохання до батьків та педагогів звернути увагу на правильність оформлення конкурсної роботи. При недотриманні вимог конкурсу робота не розглядається.

Положення про щорічний конкурс за посиланням: http://www.iogu.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/Положення.pdf

Контактна особа:

Романова Світлана Адольфівна – (044) 356-53-21, romanowa@iogu.gov.ua.