В ході підготовки до чергової сесії, тривають засідання постійних комісій Марківської селищної ради

Дата: 08.12.2021 16:36

8 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Марківської селищної ради яке очолив Олександр Коваль. Постійними членами комісії були розглянуті наступні питання порядку денного: 1. Про внесення змін до програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 2021 рік.

2. Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.
3. Про затвердження Програми місцевих стимулів для працівників комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 2022 рік.
4. Про внесення змін до Програми по забезпеченню відомчим житлом медичних працівників з вищою медичною освітою на 2021-2022 роки комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Доповідала: в.о. директора КНП «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради Тамара Лигута.
5. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня Марківської селищної ради» на 2021 рік.
6. Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради».
7. Про затвердження Програми на зміцнення матеріально-технічної бази вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги на 2022 рік на території Марківської селищної ради, що надається Комунальним некомерційним підприємством «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради» на 2022 рік.
8. Про затвердження Програми місцевих стимулів для працівників Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради» на 2022 рік. Доповідав: директор КНП «Марківська багатопрофільна лікарня» Андрій Третяк.
9. Про внесення змін до Програми соціального захисту незахищених верств населення Марківської селищної ради на 2021 рік.
10. Про затвердження Програми соціального захисту незахищених верств населення Марківської селищної ради на 2022 рік. Доповідав: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Марківської селищної ради Віталій Семенченко.
11. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників АТО/ООС та їх сімей, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на 2022-2024 роки.
12. Про затвердження комплексної програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період 2021-2023 років. Доповідала: заступниця начальника відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради Ольга Петренко.
13. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Марківській селищній раді на 2020-2022 роки. Доповідала: в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова.
14. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Марківської територіальної громади. Доповідала: начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради Вікторія Сиса.
15. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної територіальної громади на 2021 рік. Доповідала: начальниця відділу фінансів Марківської селищної ради Ірина Кравцова.
Стосовно всіх питань були прийняті відповідні рішення й рекомендовані до розгляду сесії, яка відбудеться вже 10 грудня 2021 року.