Триває підготовка до засідання сесії Марківської селищної ради.

Дата: 08.12.2021 16:38

На засіданні постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку членами комісії були розглянуті питання відповідно до порядку денного: 1. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради».

2. Про виключення з переліку Другого типу та включення до переліку Першого типу. Доповідав: директор КНП «Марківська багатопрофільна лікарня» Андрій Третяк.
3. Про зміну назви Відділу освіти Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та затвердження Положення в новій редакції.
4. Про перейменування закладів освіти та затвердження їх Статутів.
5. Про перейменування закладів дошкільної освіти та затвердження їх Статутів. Доповідав: начальник відділу освіти Марківської селищної ради Анатолій Бородавка.
6. Про зміну назви Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та затвердження Положення про Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» в новій редакції. Доповідала: в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова.
7. Про внесення змін до рішення Марківської селищної ради від 16.11.2020 року № 25-3/2020 «Про надання статусу відокремленої юридичної особи відділу фінансів Марківської селищної ради Луганської області». Доповідала: начальниця відділу фінансів Марківської селищної ради Ірина Кравцова.
8. Про зміну назви комунальних закладів культури, підпорядкованих відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради. Доповідала: начальниця відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко.
9. Про зміну назви Комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Марківського району» та затвердження Положення про Комунальну установу в новій редакції. Доповідала: директорка КУ «Трудовий архів територіальних громад Марківського району» Наталя Ткаченко.
10. Про зміну назви Служби у справах дітей виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та затвердження Положення про службу у справах дітей в новій редакції. Доповідав: начальник Служби у справах дітей Марківської селищної ради Володимир Олексієнко.
11. Про зміну назви «Фізкультурно-спортивного комплексу «Нива» Марківської селищної ради Марківського району Луганської області» та затвердження Статуту в новій редакції. Доповідав: директор фізкультурно-спортивного комплексу «Нива» Марківської селищної ради Олександр Онопрієнко.
12. Про внесення змін до Статуту Марківського комунального підприємства «Марківський комунальник». Доповідав: начальник Марківського комунального підприємства «Марківський комунальник» Віталій Скиртач.
13. Про зміну назви комунального підприємства «Марківка Вода» Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та затвердження Статуту комунального підприємства «Марківка Вода» в новій редакції. Доповідав: директор КП «Марківка вода» Володимир Павлюченко.
14. Про зміну назви комунального підприємства «Марківський ринок» та затвердження Статуту комунального підприємства в новій редакції. Доповідав: директор комунального підприємства «Марківський ринок» Олексій Чурилович.
15. Про зміну назви комунального закладу «Позаміський заклад відпочинку, оздоровлення, культури, спорту та туризму «Лісова галявина» Марківської селищної ради Марківського району Луганської області» та затвердження Статуту комунального закладу в новій редакції.
16. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік. Доповідала: начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради Вікторія Сиса.
17. Про утворення старостинських округів Марківської селищної ради Луганської області.
18. Про внесення змін до рішення Марківської селищної ради від 25 січня 2021 року № 3-10/2021 «Про затвердження Положення про старосту». Доповідала: секретар ради Надія Кривошлик.
Стосовно всіх питань членами комісії були прийняті відповідні рішення.