Засідання п'ятнадцятої (чергової) сесії Марківської селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.12.2021 15:48

Сьогодні на засіданні чергової п'ятнадцятої сесії Марківської селищної ради восьмого скликання, яку провів селищний голова Ігор Дзюба, депутати прийняли відповідні рішення зі 120 питань затвердженого порядку денного. Зауважимо, що всі питання були попередньо опрацьовані на профільних комісіях. На засіданні сесії цього разу було впроваджено систему електронного голосування «Голос». З технічних причин селищним головою разом із депутатським корпусом було прийнято рішення оголосити перерву. Цього ж дня о 17.00, депутати продовжили роботу сесії. Після внесення змін до порядку денного пленарне засідання 15 чергової сесіі було завершено.