Забезпечення службовим житлом лікарів пріоритетні напрямки роботи у Марківській громаді

Дата: 13.12.2021 13:59

Фото без описуМарківська селищна рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в сільській місцевості, залучаючи в громаду молодих спеціалістів. Для цього їх, зокрема, забезпечують службовим житлом. У громаді затверджена відповідна програма на поточний рік. Це можливість та додатковий стимул професійного розвитку й кар’єрного зростання для молодих кадрів.

Попередньо, рішення адміністрації КНП «Марківська багатопрофільна лікарня Марківської селищної ради» про надання лікарю-урологу відомчого житлового приміщення для проживання, було затверджено на виконавчому комітеті Марківської селищної ради.

Сьогодні селищний голова Ігор Дзюба вручив ордер на відомче житлове приміщення Сергію Бакаляру, який наразі працює лікарем-урологом у КНП «Марківська багатопрофільна лікарня Марківської селищної ради».

Для всієї громади Марківщини дуже важливо підтримувати медиків, які невтомно піклуються про здоров’я населення, особливо під час пандемії. А місцева влада продовжить стимулювати молодих фахівців конкретними діями. Вітаємо та продовжуємо працювати у цьому напрямку.