Проєкт «Від слова до діла/ «Сєвєр змін» - зустріч офлайн...

Дата: 13.12.2021 15:19

Сьогодні, в адмінбудівлі Марківської селищної ради відбулась зустріч учасників проєкту «Від слова до діла/ «Сєвєр змін 2.0». Нагадаємо, що протягом останніх місяців, у режимі онлайн активна зацікавлена молодь Марківщини взяли участь у вебінарах проєкту з єдиною метою - покращити потенціал активної молоді через навчання інструментам змін у громаді та реалізації їх на практиці.

Координатор проєкту Сергій Петровський сьогодні мав гарну нагоду особисто познайомитись з учасниками проєкту та начальником відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Володимиром Личманом, який координує молодіжний рух в громаді. Під час наради представниками молоді було озвучене своє бачення організації дозвілля, плани на майбутнє та можливості тісної співпраці з місцевою владою. Також було проведене обстеження місцевих осередків відпочинку молоді у селищі. Наступним кроком учасників проєкту є вивчення інтересів молоді шляхом опитування, після чого можна буде підвести підсумки та розпочати картування, тобто визначення в громаді місць відпочинку та проведення дозвілля на території всіх старостатів й позначення їх на мапі. Тож, робота триває – «Від слова до діла» разом із «Сєвєром змін»