Марківська селищна військова адміністрація

На черговому засіданні виконкому

Дата: 14.12.2021 15:39

У вівторок, 14 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. Його вів селищний голова Ігор Дзюба.

На порядок денний виносилася низка актуальних для громади питань. Першим пунктом засідання було схвалення проєкту рішення «Про бюджет Марківської селищної територіальної громади на 2022 рік». Інше, не менш важливе питання, – матеріальна допомога родинам, яких пожежі позбавили житла. Постраждалим з Височинівки й Лісної Поляни відповідно до розміру завданих їм збитків з бюджету Марківської селищної ради було виділено 40 та 65 тисяч гривень. Розглядалися й питання про надання дозволу на збір сухих повалених дерев та гілля і надання фінансової допомоги на поховання. З усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.