Шановні працівники судової системи!

Дата: 15.12.2021 08:28

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників суду! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Тож нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність. Нехай вашу почесну працю завжди супроводжують справедливість, виваженість та професійний успіх.

У цей святковий день прийміть побажання здоров'я, наснаги, злагоди та миру, а удача та професійні успіхи нехай будуть вашими постійними супутниками у житті.

Зі святом вас!

З повагою селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба