Марківська громада на повні оберти готується до свята Миколая та Нового року

Дата: 15.12.2021 13:35

Зимові свята – це завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій. Це – вітання та щедрі побажання. Щоб зробити зимове дозвілля для марківчан та гостей громади цікавим, яскравим, змістовним, в Марківській громаді на початку грудня відбулось засідання організаційного комітету, на якому було заплановано основні заходи щодо відзначення новорічних та різдвяних свят. Щодо забезпечення належного проведення вищевказаних заходів, сьогодні, на робочій нараді було остаточно узгоджено формат проведення урочистостей в Марківській громаді з урахуванням карантинних вимог. Також було визначено відповідальних за кожний сектор розваг під час заходів. Тож, жителів та гостей громади чекає насичена та цікава програма протягом всіх свят з якою можна ознайомитися на нашому сайті у попередніх анонсах. Шановні жителі громади, під час відвідування запропонованих вам заходів, будь ласка, не забувайте про захисні засоби, перебування у масці обов’язкове через велике скупчення людей.

Веселих всім свят!