Шановні платники податків Марківської громади!

Дата: 16.12.2021 13:50

Повідомляємо, що 21 грудня 2021 року о 10-00 у приміщенні селищної ради (актовий зал) буде проводитись семінар щодо нововведень в оподаткуванні з 01 січня 2022 року.

Порядок денний

проведення семінару Марківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області

21 грудня 2021 року

Місце проведення:                                     смт. Марківка, вул. Центральна, 18,

третій поверх, актовий зал

Початок проведення:                                10 год. 00 хв.

Головує:                                                       Начальник Марківської ДПІ

Головного управління         ДПС у Луганській                                                                            області Лайшев Аскяр

Відкриття наради

Питання для доповіді та обговорення:

1. Одноразове (спеціальне) добровільне декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету

Доповідач:

Начальник Марківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області Лайшев Аскяр – до 10 хв.

2. Переваги використання Електронного кабінету платників податків. Запити щодо розрахунків з бюджетом. Сплата податків через Єдиний рахунок. Зміна реєстраційних даних у ДРФО.

Доповідач:

Старший державний інспектор Старобільського відділу електронних сервісів Управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Луганській області Брюховецька Анна – до 10 хв.

3. Застосування реєстраторів розрахункових операцій, податкова звітність.

Доповідач:

Старший державний інспектор Марківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області Ткаченко Олександр – до 15 хв.

4. Реформа єдиного податку. Новий порядок ведення товарного обліку. Нові книги обліку доходів і витрат для платників на загальній системі оподаткування.

Доповідач:

Старший державний інспектор Марківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області Медвідь Галина – до 20 хв.

Заключне слово