З Днем працівника державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2021 08:25

Роль державного виконавця складна і вельми відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та відданості справі. Від компетентності, сумлінності й неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян.

Шановні працівники державної виконавчої служби, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!  Нехай служіння Закону й надалі буде життєвим кредом усіх представників цієї сфери, ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою жителів Марківщини. Ветеранам цієї галузі – щирої поваги за вірність професійному обов’язку та досвід, котрий передавали колегам.

Від імені марківської громади бажаю невичерпної наснаги у нелегкій і важливій справі, суспільного визнання, невпинного розвитку та самовдосконалення, заслуженої подяки й гідної винагороди за вашу роботу. Ясного вам сьогодення і майбутнього, нових досягнень в роботі, енергії, подальших успіхів, міцного здоров’я, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА