Марківська селищна військова адміністрація

Святий Миколай Марківщини завітав сьогодні до вихованців дитячих садочків громади

Дата: 17.12.2021 14:58

Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за всіма дітьми протягом року. Якщо вони роблять щось хороше, – він радіє, якщо погане, – засмучується. І хороші, і погані вчинки Миколай записує у спеціальну книгу. Малюки, очікуючи свята і, звичайно, подарунків, не бешкетували і намагалися дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими, вихованими і слухняними.

Сьогодні, Святий Миколай, почувши кожну дитину, завітав у дитячі садочки Марківської громади, аби розважити діток та розпитати про їх добрі вчинки протягом року, подарувати їм свої щедрі гостинці.

Вітаємо зі святом і дітей, і дорослих! Хай Святий Миколай оберігає нас від усього злого і вселяє у наші душі злагоду, любов до ближнього та щире бажання творити добро, не чекаючи на винагороду!