Підготовка до сімнадцятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради

Дата: 17.12.2021 15:36

В Марківській селищній раді розпочалась підготовка до сімнадцятої (позачергової) сесії, що запланована на 22.12.2021 року, виключно з бюджетних питань. Сьогодні засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення провела заступниця селищного голови Галина Худик. Постійні члени комісії розглянули наступні питання:

1. Про внесення змін до цільової Програми розвитку та фінансування фізичної культури та спорту на території Марківської селищної ради на 2020-2022 роки. Перед розглядом основного питання, доповідач – начальник відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Володимир Личман презентував звіт про роботу відділу за 2021 рік.
  2. Про затвердження Програми «Розвиток освіти Марківської селищної ради» на 2022 рік. Доповідав начальник відділу освіти Марківської селищної ради Анатолій Бородавка.
  3. Про затвердження Програми розвитку культури Марківської селищної ради на 2022-2023 роки
  4. Про затвердження Програми реалізації культурно-масових заходів на території Марківської селищної ради на 2022 рік. З даних питань доповідала начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко. Також Ольга Вікторівна мала нагоду анонсувати колегам програму заходів, яка запланована до новорічних та різдвяних свят в Марківській громаді.
  5. Про встановлення тарифів на платні соціальні послуги на 2022 рік КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради. Доповідала в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова.

З усіх питань були прийняті рішення про рекомендацію винесення зазначених питань на розгляд сесії Марківської селищної ради.