Шановні жителі Марківської громади, від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Дата: 19.12.2021 08:50

День Святого Миколая, який відзначають 19 грудня — одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують. Він приносить радість та веселощі для кожного і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього. Вітаю вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі любов до світу і людей. Хочу побажати всім миру, сердечного тепла та злагоди, як навколо себе, так і у власній душі. Бажаю всім жителям громади достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА