З Днем адвокатури України!

Дата: 19.12.2021 10:54

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру», який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року, адвокатура України – це добровільне професійне громадське об'єднання, покликане сприяти захисту прав, свобод та представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб. Шановні представники цієї сфери! Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвиткові нашої країни як демократичної та правової держави. Тож саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження в суспільстві стабільності. Тож з нагоди професійного свята від імені марківської громади прийміть щирі привітання та побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту й родинного тепла. Нехай людська шана, повага й довіра стануть вірним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Нових вам професійних звершень на ниві служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої молодої Української держави.

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА