Надзвичайно яскраво та весело пройшли урочистості до Дня Святого Миколая у Марківській громаді

Дата: 19.12.2021 17:55

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва. Марківська малеча також в очікуванні свята, адже за доброю традицією, на Марківщині, саме в День Святого Миколая новорічна ялинка вперше запалює свої вогники. Цього чудового недільного вечора радісна малеча заповнила центральну площу Марківки. Затамувавши подих, і дорослі, і малі сконцентрували погляд на новорічній красуні. Святий Миколай разом із всіма присутніми засвітили яскраві вогники на головній ялинці Марківщини. І вмить святкова площа була заповнена сяйвом щасливих посмішок та щирих оченят, які вже налаштувались на розважальну програму. Сьогодні насичену програму для маленьких гостей запропонували дружній колектив Марківського центру дитячої творчості, які розіграли театралізоване святкове дійство. Цікаві спортивні конкурси та змагання підготували працівники дитячої юнацької-спортивної школи, працівники служби у справах дітей, публічної бібліотеки, селищного Будинку культури. Святий Миколай протягом всього свята дарував подаруночки діточкам й не залишив жодного без уваги. Атмосфера святкова, настрій відмінний, усі дружно танцювали, змагались, шуміли, кричали, грали в різні ігри. Погода розігралась зимовою хурделицею, тим самим додаючи казковості святу. Легенький морозець рум*янив щічки всім присутнім, а сніжинки весело кружляли разом з щасливими малюками.

Зі святом, Марківська громадо!