Предмет обговорення – нововведення в оподаткуванні

Дата: 21.12.2021 13:51

У вівторок, 21 грудня, в залі засідань Марківської селищної ради відбувся семінар для приватних підприємців Марківщини. Тоді роз’яснення  щодо нововведення в оподаткуванні, які набирають чинності 1 січня 2022 року, надавав начальник Марківської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Аскяр Лайшев та фахівці названої установи.

Мова йшла про одноразове (спеціальне) добровільне декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету; переваги використання Електронного кабінету платників податків; про запити щодо розрахунків з бюджетом; сплату податків через Єдиний рахунок; зміну реєстраційних даних у ДРФО.

Учасники семінару обговорили також застосування реєстраторів розрахункових операцій, податкову звітність; реформу єдиного податку; новий порядок ведення товарного обліку; нові книги обліку доходів і витрат для платників на загальній системі оподаткування.