Триває підготовка до засідання сесії Марківської селищної ради.

Дата: 21.12.2021 17:19

21 грудня, напередодні засідання сесії Марківської селищної ради, свою роботу проводила постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яку очолює депутат Марківської селищної ради Олександр Коваль. Члени комісії працювали згідно наступного порядку денного:1. Про затвердження Програми місцевих стимулів для працівників Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради» на 2022 рік.2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 2022 рік.3. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 2022 рік. Доповідала: в.о. директора КНП «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради Тамара Лигута.

4. Про затвердження Програми місцевих стимулів для працівників Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради» на 2022 рік.
5. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня Марківської селищної ради» на 2022 рік.
6. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради» на 2022 рік. Доповідав: директор КНП «Марківська багатопрофільна лікарня» Андрій Третяк.
7. Про затвердження цільової Програми підтримки Комунальної установи «Трудовий архів Марківської селищної ради Луганської області» на 2022 рік. Доповідала: директор Комунальної установи «Трудовий архів Марківської селищної ради Луганської області» Наталія Ткаченко.
8. Про затвердження цільової Програми з приписки (до приписки) та призову громадян Марківської громади на строкову військову службу до лав Збройних Сил України на 2022 рік. Доповідав: спеціаліст з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Володимир Чередниченко.
9. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Марківської територіальної громади на 2022 рік.
10. Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва в марківській територіальній громаді на 2022-2023 роки. Доповідала: начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради Вікторія Сиса.
11. Про внесення змін до структури Марківської селищної ради Луганської області та її виконавчого комітету. Доповідала: завідувач сектору з питань кадрової роботи Наталія Брославська.
12. Про упорядкування умов оплати праці селищного голови на 2022 рік. Доповідала: начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Марківської селищної ради Алла Житник.
13. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної територіальної громади на 2021 рік.
14. Про бюджет Марківської селищної територіальної громади на 2022 рік. Доповідала: начальник відділу фінансів Марківської селищної ради Ірина Кравцова.
Також в роботі комісії взяли участь селищний голова Ігор Дзюба та депутати Марківської селищної ради. Всі питання були детально опрацьовані комісійно відповідно яких були прийняті рішення.