Марківська селищна військова адміністрація

З Днем енергетика!

Дата: 22.12.2021 08:29

Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть щирі привітання з професійним святом – Днем енергетика! Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору.

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь представників цієї професії, молодих спеціалістів, котрі лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких рівняється молодь.

Від імені всієї громади зичу кожному з них стабільної та безаварійної роботи. А ще – дружніх стосунків у колективах та професійного зростання.
Нехай ваша праця приносить радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками. З
і святом!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА