Засідання круглого столу

Дата: 22.12.2021 13:16

Економічна самостійність малозабезпечених сімей та патронат над дитиною – ці, а також інші актуальні для зазначеної категорії громадян питання розглядалися на засіданні круглого столу. Воно відбулося за ініціативи Марківського районного центру зайнятості за участі представників Марківської селищної ради та соціальних партнерів.

Учасники заходу також обговорили питання обміну інформацією та надання відповідних консультацій отримувачам державної соціальної допомоги з категорії малозабезпечених сімей.

Предметно зупинилися на питанні патронату над дитиною. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2021р. №893, служба зайнятості з початком нового року активно розпочне інформаційну кампанію серед своїх клієнтів. Ці нововедення мають на меті інформувати безробітних громадян, які виявили бажання здійснювати патронат над дитиною, щодо державних гарантій із забезпечення зайнятості та фінансової стабільності.

Учасники заходу підписали трьохсторонню угоду про співпрацю в окресленому напрямку.