ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОФАЙЛ ГРОМАДИ ЯК КЛЮЧ ДО РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ЕКОНОМІКИ

Дата: 22.12.2021 15:12
Кількість переглядів: 2015

Сьогодні селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба разом із заступником Андрієм Лигутою зустрілись зі спеціалісткою з фіскальної децентралізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру Наталією Осипенко. За фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, для Марківської громади придбано доступ до індивідуальної інформаційно-аналітичної системи збору даних та візуалізованої аналітики «Економічний профіль громади» (до п’яти точок підключення) через платформу Vkursi.Pro.  Як це діє? Даний компонент передбачений для аналізу потреб в облаштуванні робочого простору структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, які за функціональним призначенням будуть використовувати ІАС «Економічний профіль громади» для виконання завдань із прогнозування, аналізу фінансових та економічних даних та інформаційних потоків, імітаційного моделювання та відстеження динаміки заданих параметрів, контролю та моніторингу підзвітних об'єктів чи території. Сьогодні Наталя Осипенко мала змогу переконатися в облаштуванні п’яти точок всім необхідним для подальшого повноцінного функціонування робочого місця.

Для інформації!
Самі розробники називають Vkursi HROMADA ключем до розвитку місцевої економіки та збільшення доходів бюджету. Органи місцевого самоврядування за його допомогою можуть дізнатися про реальну кількість підприємств та ФОП, їх ділову активність, види діяльності, участь у тендерах, власників та директорів, наявність ліцензій, патентів, рухомого та нерухомого майна, статус суб’єкта в реальному часі та багато іншого. Усі ці дані можуть стати підґрунтям для налагодження співпраці та економічного зростання громади. Бо де співпраця, взаємоповага, розуміння і спільна дія – там і розвиток, і успіх, і процвітання.
Вже завтра розпочнеться серія навчальних семінарів для спеціалістів Марківської селищної ради